خانه

ایران دیگری مرکز فروش مدرک قانونی معتبر با استناد و استعلام رسمی است. شما می توانید مدرک دانشگاهی در تمامی رشته ها اعم از پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری را به آسانی و فوری بگیرید. فروش مدرک تحصیلی از دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، شهید بهشتی، علوم پزشکی، غیرانتفاعی و غیره. خرید مدرک لیسانس قانونی برای مهاجرت، ارتقاء شغلی و ادامه تحصیل.

با توجه به مشکلاتی که اغلب افراد جامعه در زمینه مدرک تحصیلی دارند، سایت اخذ مدرک معتبر راه اندازی شد. هدف ما کمک و همیاری به کسانی است که بنا بر دلایل مختلف از ادامه تحصیل منصرف و حال به یک مدرک معتبر و قانونی که استعلام داشته باشد نیاز دارند .جهت تهیه مدرک قانونی، میتوانید نام رشته مورد نظر به همراه مقطع و سال فارغ التحصیلی را انتخاب نمایید تا برایتا در دانشگاه مورد نظر پرونده تشکیل و اقدام به صدور مدرک تحصیلی نماییم.

 

چرا باید مدرک تحصیلی داشته باشیم؟

در کشور ایران برای استخدامی و یا شناساندن فردی که با سواد است به مدرک تحصیلی وی رجوع می شود. در واقع می توان گفت کسی که هیچ اطلاعی از رشته ای ندارد و صرفا فقط مدرک ان رشته را دارد، از نظر قانون با سوال و تحصیلکرده محسوب می شود. در عوض کسی که در رشته ای تجربه کامل دارد اما مدرک تحصیلی معتبر آن رشته را ندارد بی سواد محسوب می شود.

برای داشتن مدرک تحصیلی چه کاری انجام دهیم؟

چنانچه بنابر هر دلیلی از داشتن مدرک تحصیلی محروم هستید. نگران نباشید، درباره ما می توانیم در کوتاه ترین زمان ممکن آن را برایتان اخذ نماییم. اگر بنابر مشکلات مالی، مشکلات خانوادگی و …. از تحصیل باز مانده اید. حال نیاز به مدرک تحصیلی معتبر و با استعلام دارید ما می توانیم برای شما مدرک تحصیلی معتبر و با استعلام دائمی و ثبت قانونی اخذ نماییم.

برای خریدن مدرک تحصیلی قانونی چه مراحلی باید طی کنم؟

خرید مدرک با استعلام و قانونی بسیار آسان است. فقط کافی است با یکی از مشاورین سایت در ارتباط باشید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده سازی های لازم را انجام داده و برایتان مدرک معتبر را اخذ می نماییم. با مدرکی که اخذ می نمایید می توانید برای ادامه تحصیل، استخدامی، مهاجرت و …. استفاده نمایید. چرا که در مدرک بهیچ عنوان ذکر نمی شود که شما آن را خریداری کرده اید. بلکه شما بعنوان یک دانشجو مدت زمان مورد نظر را به تحصیل مشغول بوده و مدرک را اخذ نموده اید.

 

0 %
مشتریان راضی
0
سال تجربه
0 +
مدرک صادر شده
0
دانشگاه طرف قرارداد