کوتاه درباره ما

با توجه به مشکلاتی که اغلب افراد جامعه در زمینه مدرک تحصیلی معتبر و با استعلام قانونی دارند، سایت اخذ مدرک معتبر راه اندازی شد.

هدف ما کمک و همیاری به کسانی است که بنا بر دلایل مختلف از ادامه تحصیل منصرف و حال به یک مدرک معتبر و قانونی که استعلام داشته باشد نیاز دارند .

تمامی مدارکی که از سایت مدرک معتبر دریافت می  نمایید رسمی و قانونی بوده و شامل ایجاد پرونده فیزیکی در دانشگاه مربوطه می باشد. میتوانید نام رشته مورد نظر به همراه مقطع و سال فارغ التحصیلی را انتخاب نمایید تا برایتا در دانشگاه مورد نظر پرونده تشکیل و اقدام به صدور مدرک تحصیلی نماییم.

آیا مدرک تحصیلی معتبر و قانونی هستند؟

بله، تمامی مدارکی که از ما تهیه می کنید کاملا معتبر و قانونی و دارای پرونده سازی فیزیکی و سیستمی در برخی دانشگاه ها می باشند.

مدارک پزشکی و پیراپزشکی شامل کد نظام هم می شوند؟

بله، مدارک پزشکی، پیراپزشکی شامل پزشکی عمومی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری و … شامل کد نظام بوده و میتوانید بدون مشکل استفاده نمایید.

سایت های زیادی هستند چطور اعتماد کنیم؟

تضمین ما ثبت رسمی در دانشگاه و دریافت ایمیل رسمی از اتوماسیون دانشگاه می باشد که همین قابلیت ما را از سایر رقبا متمایز می نماید.

چگونه می توانم با شما همکاری کنم؟

تیم ما همواره به افراد خلاق و کسانی که تمایل دارند با ما همکاری نمایند پاسخ مثبت می دهد. کافی است برای کسب اطلاعات بیشتر با یکی از مشاورین در ارتباط باشید.

چه مدارکی می توانیم اخذ نماییم؟

ما میتوانیم مدارک زیر را برای شما اخذ نماییم. جهت اطلاع از سایر مدارک لططفا با مشاورین ما در ارتباط باشید.

نمونه های مدرک تحصیلی معتبر و با استعلام

0 +
تعداد همکاران
0 +
تعداد مشتریان
0 +
مدارک صادر شده هر ماه
0 +
سال سابقه درخشان

نظرات مشتریان

بلاگ آموزشی

نوشته‌های تازه

با چه دانشگاه هایی کار می کنیم؟

خروج از نسخه موبایل