خرید مدرک کاردان فنی عمران معتبر و قابل استعلام

خرید مدرک کاردان فنی عمران

 

خرید مدرک معتبر و با استعلام  کاردان فنی عمران از سایت ایران دیگری امکان پذیر است. این مدرک معتبر و قابل ارائه به تمامی ارگان های دولتی و خصوصی میباشد.

خرید مدرک کاردان فنی عمران
خرید مدرک کاردان فنی عمران

درباره رشته کاردان فنی عمران

کاردان فنی عمران تربیت متخصصانی هست که میتوانند. فضای خالی بین مهندسان عمران و متخصص و کارگران ماهر را در زمینه کارهای عمرانی پرکنند.

این رشته دارای 6 گرایش عمران روستایی، زیرسازی راه، کارهای عمومی ساختمان، ساختمان های بتنی، ساختمان های آبی، کارتوگرافی، فتوگرامتری و نقشه برداری میباشد.

گرایش کاردانی عمران روستایی: با توجه به مشکلات روستاها و روستاییان، مساله روستاها همواره در سرلوحه برنامه های دولت قرار دارد.

گرایش کاردانی ساختمان های بتنی: گسترش روز افزون ساختمان های بتنی و محدود شدن. مصرف فولاد در ساختمان و نیاز مبرم صنعت به تکنسین هایی که بتوانند. کارهای بتنی را به نحو مطلوب انجام دهند، بیانگر نیاز جامعه به افراد کاردان متخصص ساختمان های بتنی است.

گرایش کاردانی کارهای عمومی ساختمان: آمار و اطلاعات نیز نشان میدهد. که صنعت ساختمان سازی نیاز مبرمی به تخصص فارغ التحصیلان کاردانی فنی کارهای عمومی ساختمان دارد.

گرایش کاردانی کارتوگرافی: فارغ التحصیلان این گرایش به عنوان کاردان فنی، کارآیی لازم و مهارت عملی برای فعالیت. های کارتوگرافی در مراحل مختلف گردآوری اطلاعات، تالیف، چاپ و تکثیر نقشه ها به دست می آورند.

گرایش کاردانی نقشه برداری: علم نقشه برداری، جمع آوری اطلاعات فیزیکی و هندسی از سطح. به عمق زمین و یافتن نوعی مدل یا ارتباط ریاضی بین این اطلاعات با استفاده از علم احتمال است.

دروس مشترک در گرایش های مختلف این رشته: ریاضیات عمومی و مقدماتی، آمار، فیزیک حرارت، فیزیک مکانیک، رسم فنی، زمین‌شناسی و مصالح ساختمانی، محاسبات فنی، اجزای ساختمان و کارگاه، زبان فنی، قوانین و روابط کار، تعمیر ونگهداری، ایمنی و بهداشت، نقشه‌برداری و عملیات، مکانیک خاک، نقشه‌کشی ساختمان.

 

از کجا مدرک معتبر بگیریم؟

سایت ایران دیگری در زمینه فروش مدرک تحصیلی معتبر و قانونی فعالیت دارد، هدف ما اخذ مدرک معتبر و با استعلام برای آن دسته از کسانی است که بنابرهر مشکلی از تحصیل جا مانده ونیاز به مدرک معتبر وقابل استعلام دارند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *