خرید مدرک مهندسی دریا معتبر و با استعلام

خرید مدرک مهندسی دریا

 

خرید مدرک مهندسی دریا از سایت فروش مدرک معتبر امکان پذیر است. سایت ایران دیگری با ارائه مدرک معتبر و با استعلام در خدمت شماست ، این مدرک قابل ارائه به تمام سازمان های دولتی میباششد.

خرید مدرک مهندسی دریا
خرید مدرک مهندسی دریا

درباره رشته مهندسی دریا

ساخت و تعمیر کشتی فن نیست بلکه یک علم است.

در سال 1807 میلادی اولین کشتی بدون بادبان و پاور و درخلاف جهت باد در معرض دید همگان قرار گرفت.

اولین کشتی بخار در امریکا در جلوی چشمان ملوانان و دریا نوردان به حرکت در امد. در آن زمان ملوانان و دریانوردان در یافتند این تحول عظیمیست به به زودی جهان را درگون میسازد.

دوقرن از آن زمان و حالا شاهد پیشرفت های چشمیری در صنعت کشتی سازی هستیم. حال ما با ناو های غول پیکر که طول و عرضشان به چندصد متر میرسد مواجه میشویم.

رشته مهندسی دریا در کشور ما نوپا است و در جایاه ویژه ای قرار دارد . ایران دارای 2600 کیلومتر مرز آبی که 2000 کیلومتر آن در جنوب و به آب های آزاد متصل میباشد.

مهندسین کشتی به عنوان مدیر فنی کشتی؛ مسوول تعمیر، نگهداری و راه اندازی موتور کشتی هستند .

دانشجویان مهندسی کشتی بنا بر سفارش ارگان های خاصی پذیرفته می شوند. و از همان ابتدا بورسیه نهادهای دریایی می باشند و در نتیجه آینده شغلی آنها تضمین است.

در مورد موقعیت شغلی فارغ التحصیلان مهندسی کشتی سازی نیز باید گفت تنها اگر کارخانه کشتی سازی در یکی از شهر ها با تمام ظرفیت خود راه اندازی شود، نیاز به ۳۰۰ الی ۴۰۰ فارغ التحصیل مهندسی کشتی سازی دارد.ویکی

 

از کجا مدرک معتبر بگیریم؟

سایت ایران دیگری در زمینه فروش مدرک تحصیلی معتبر و قانونی فعالیت دارد، هدف ما اخذ مدرک معتبر و با استعلام برای آن دسته از کسانی است که بنابرهر مشکلی از تحصیل جا مانده ونیاز به مدرک معتبر وقابل استعلام دارند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *