خرید مدرک رشته مهندسی کشتی معتبر و قانونی

خرید مدرک رشته مهندسی کشتی

 

خرید مدرک رشته مهندسی کشتی  معتبر از سایت فروش مدرک با استعلام و قانونی امکان پذیر است . این مدرک قابل ارائه به تمامی ارگان های دولتی و خصوصی میباشد.

خرید مدرک رشته مهندسی کشتی معتبر
خرید مدرک رشته مهندسی کشتی معتبر

درباره رشته مهندسی کشتی

این رشته دارای ۳ گرایش مهندسی کشتی، کشتی‌سازی و دریانوردی است. مهندسی کشتی: مهندسان کشتی به عنوان مدیر فنی کشتی مسوول تعمیر، نگهداری و راه‌اندازی موتور کشتی هستند. و به همین دلیل دانشجویان این رشته پس از آن که آموزش‌های تئوری را در مدت سه سال و نیم طی کردند، یک دوره کارآموزی ۶ ماهه را بر روی کشتی‌های اقیانوس‌پیما در خارج از کشور در آبهای استرالیا، بنادر اروپا ، آسیای جنوب شرقی، سنگاپور، چین و کره می‌گذرانند.

کشتی سازی: نیروی انسانی متخصص مورد نیاز سازمانهای دریایی و بالاخص کارخانجات کشتی‌سازی و صنایع وابسته دریایی، تعمیر کشتی و کشتیرانی‌ها است. این رشته در سطوح بالاتر از کارشناسی به عنوان کارشناسی ارشد سازه کشتی آرشیتکت کشتی در داخل کشور موجود است. و نیاز به ایجاد مقاطع کارشناسی ارشد دیگر و دکتری در داخل کشور مورد تایید قرار گرفته است.

دریانوردی: در این دوره علوم و فنون مربوط به هدایت و اداره امور کشتیها آموزش داده می‌شود و هدف تربیت افراد در حد کارشناسی دریانوردی است. طول متوسط این دوره 4 سال میباشد.

هر کشتی تجاری نیاز به ۵ مهندس کشتی‌ تحت عنوان مهندس ۱ ، مهندس ۲ الی مهندس ۵ دارد. حال اگر تعداد کشتی‌های تجاری موجود در کشور را حدود ۱۰۰ کشتی تخمین بزنیم، می‌بینیم که حداقل به ۵۰۰ فارغ‌التحصیل مهندسی کشتی نیازمندیم. در حالی که بطور نسبی هر سال حدود ۵۰ الی ۶۰ دانشجوی مهندسی کشتی از دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شوند.

 

از کجا مدرک معتبر بگیریم؟

سایت ایران دیگری در زمینه فروش مدرک تحصیلی معتبر و قانونی فعالیت دارد، هدف ما اخذ مدرک معتبر و با استعلام برای آن دسته از کسانی است که بنابرهر مشکلی از تحصیل جا مانده ونیاز به مدرک معتبر وقابل استعلام دارند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *