مدرک کارشناسی یا لیسانس

مدرک کارشناسی یا لیسانس، یکی از دوره های آموزش عالی مقطع کارشناسی یا لیسانس است. مدت زمان تحصیل در این دوره ۴ سال بوده و به دو صورت کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته می باشد.

مقطع کارشناسی پس از مقطع کاردانی یا بعد از اخذ مدرک فوق دیپلم قابل ادامه تحصیل است.

مدرک کارشناسی یا لیسانس
مدرک کارشناسی یا لیسانس

انواع مقاطع کارشناسی یا لیسانس

کارشناسی به دو صورت پیوسته و ناپیوسته می باشد:

  1. کارشناسی پیوسته

برای پذیرفته شدن در مقطع کارشناسی پیوسته حتما باید مدرک تحصیلی دیپلم و یا مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید. طول مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته ۴ سال و بین ۱۳۰ الی ۱۶۰ واحد می باشد.

پذیرش دانشجو از طریق آزمون سراسری در دانشگاه های آزاد، سراسری، پیام نور و غیرانتفاعی امکانپذیر است.

  1. کارشناسی ناپیوسته

برای پذیرش در مقطع کارشناسی ناپیوسته حتما باید مدرک کاردانی آن رشته را داشته باشید. مدت زمان تحصیل در رشته کارشناسی ناپیوسته دو سال و بین ۶۵ الی ۷۰ واحد می باشد.

پذیرش دانشجو از طریق آزمون ورودی کاردانی به کارشناسی در این مقطع امکانپذیر است.

چنانچه بر اثر مشکلاتی اعم از مشکلات خانوادگی، مشکلات مالی و …. نتوانسته اید مدرک معتبر کارشناسی یا لیسانس داشته باشید. و نیاز به مدرک کارشناسی یا لیسانس در مقاطع پیوسته و ناپیوسته دارید. سایت ایران دیگری مرکز فروش مدرک تحصیلی معتبر و با استعلام قانونی و انلاین از دانشگاه و سامانه های وزارت علوم و سامانه سجاد می تواند به شما در این زمینه کمک و مدرک مورد نیاز را برایتان اخذ نماید.

روش خرید مدرک کارشناسی

برای خرید مدرک معتبر و قانونی کافی است با یکی از مشاوران سایت یاران دیگری در ارتباط باشید و پس از حصول اطمینان جهت اخذ مدرک مورد نظر خود اقدام نمایید. تمامی مدارک معتبر و با ثبت پرونده های فیزیکی و قانونی در دانشگاه مورد نظر می باشد.